Giriş metni resmi

Başlatan ilkerinside, 23 Ekm 2021 11:17:40

« önceki - sonraki »

ilkerinside

slm Joomla 3.x kullanıyorum Makaleler-Resim ve Bağlantılar- Giriş Metni Resim ekliyoruz. Fakat bu resime link ekleyemiyorum. Yani sayfada bu resime tıklayarak konunun açılmasını yapmak istiyorum. Bir türlü yolunu bulamadım. Bu resime tıklayınca açılacağı sayfa linkini nasıl bağlayabiliriz. Çok önemli yardımınızı  bekliyorum. Teşekkürler

sanal

Merhaba

Sağ tarafta bulunan A Bağlantısı alanına açılmasını istediğiniz sayfanın linkini girebilirsiniz.
Dilerseniz bağlantı metni ekleyebilir ve hangi pencere de görüntüleneceğini de seçebilirsiniz.
Bunları yaptığınız halde resime link eklenemiyorsa problem var demektir.

Kolay gelsin

Pardon sanırım mesajınızı yanlış algıladım yukarıda yazdıklarımı yok sayabilirsiniz.
Sizin isteğinizin yerine gelebilmesi için yanılmıyorsam joomla blog görünümü sayfasında bir geçersiz kılma oluşturmak gerekiyor.
Bu da kullandığınız temada bu sayfa varsa ona müdahale edilerek yoksa yeni bir sayfa ekleyip ve kodlarında değişiklik yaparak olabilecek bir şey.
Yani biraz karmaşık bir çalışma gerektiren bir durum.
Joomla nın ana yapısında istediğiniz özellik bulunmuyor sanırım, bu özelliğin bulunduğu temalarda ise sizin istediğiniz şekilde geçersiz kılma işlemleri yapılmış olma ihtimali yüksek.

Kolay gelsin

ilkerinside

Alıntı yapılan: sanal - 23 Ekm 2021 12:16:23Merhaba

Sağ tarafta bulunan A Bağlantısı alanına açılmasını istediğiniz sayfanın linkini girebilirsiniz.
Dilerseniz bağlantı metni ekleyebilir ve hangi pencere de görüntüleneceğini de seçebilirsiniz.
Bunları yaptığınız halde resime link eklenemiyorsa problem var demektir.

Kolay gelsin

Pardon sanırım mesajınızı yanlış algıladım yukarıda yazdıklarımı yok sayabilirsiniz.
Sizin isteğinizin yerine gelebilmesi için yanılmıyorsam joomla blog görünümü sayfasında bir geçersiz kılma oluşturmak gerekiyor.
Bu da kullandığınız temada bu sayfa varsa ona müdahale edilerek yoksa yeni bir sayfa ekleyip ve kodlarında değişiklik yaparak olabilecek bir şey.
Yani biraz karmaşık bir çalışma gerektiren bir durum.
Joomla nın ana yapısında istediğiniz özellik bulunmuyor sanırım, bu özelliğin bulunduğu temalarda ise sizin istediğiniz şekilde geçersiz kılma işlemleri yapılmış olma ihtimali yüksek.

Kolay gelsin

teşekkürler keşke kolay çözümü olsaydı aslında çok basit ve gerekli bir durum..Joomla bunu neden eklememiş anlamadım