template kurulumu tamamlanmıyor.

Başlatan aforizma, 27 Şub 2014 11:23:47

« önceki - sonraki »

aforizma

internetten 4 free template indirdim , dördünüde kurarken kurulum yarıda kaldı ve resimdeki mesajı verdi. joomla 3.2.2 kullanıyorum ve kurulumu eklenti kurma bölümünden yapıyorum .,dosyalardan zipli dosyayı seçip okay diyorum. sorun ne olabiliri arkadaşlar , yardımcı olabilirmisiniz? :(
resim ekleyemedim ama şöyle yazıyor "bu web sayfası kullanılamıyor"

sanal

Merhaba

Ya quickpack tema ( hazır demo kurulum paketi ) kurulumu yapmaya çalışıyorsunuz ya da sunucu kaynaklı bir problem yaşıyorsunuz.

aforizma

Merhaba;
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Söylediğiniz gibi quickpack tema kuruyorum, boyutu 10 mb. bunların template dosyalarını kurunca (boyutu 1mb yaklaşık) sorun olmuyor. bu demo paketleri sorunlu yata kısıtlı mı? sadece template klasörünü kursam başlıkları girmeye başladığımda website belirmeye başlarmı? şu anda ekran (yani websitem) bazı template lerde beyaz geliyor . Yoksa bir tema satın almayımı tavsiye edersiniz? Anladığım kadarıyla bu ücretsiz temalarda pek iş yok.

sanal

Quickpack ler joomla yı da içinde barındıran tema ve demo içerik kurulum paketleridir.
Ve boş bir web alanına joomla kurulumu şeklinde ve demo veri ile birlikte kurulurlar.
Yani yeni bir joomla kurulumu yapar gibi.

Kurulumu yapılmış joomla üzerinden quickpack yüklemesi yaplamaz, sadece tema yüklenebilir.

Ücretsiz temalar için olumsuz bir görüş bildirmek istemem, içlerinde profesyonel temalara taş çıkartacak nitelikte olanları da vardır.

Sonuç olarak quicpack kurmak istiyorsanız bunu boş bir web alanına kurmanız gerekir.

aforizma

paylaştığınız bilgiler için çok teşekkür ederim. :)