Tema Kurulumu

Başlatan slymnonr, 13 Ağu 2014 19:18:24

« önceki - sonraki »

slymnonr

Merhaba

Sizden Bir isteğim var quicstart Kurulumu ve Tema Kurullumunu Resımli veya Videolu Anlata Bilirmisiniz Ben beceremedim internetten araştırdğım dersoler ise yarım yamalak yardımlarınız için Simdiden tesekkür edereim.

sanal

Merhaba

Joomla tema kurulumunun pek anlatılacak bir tarafı yok.
Tema da bileşen, modül ve pluginler gibi bir eklentidir.
Kurulumu da eklenti yöneticisinden kur seçeneği ile diğer eklentilerin kurulumu gibi yapılır.

quicstart paketlerinin kurulumu ise normal joomla kurulumu gibi yapılır.
Kurulum aşamaları ise tema firmalarının hazırladıkları paket özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

İyi Çalışmalar

slymnonr

yanıtınız için teşekkür ederim insternetten free temalar indiriyorum demolarına bakıyorum güzel ama siteye yüklediğimde demodakıler gibi olmuyor demodakıler gibi olması için modülleri benim mi oluşturmam lazım bidequicstart tema istemiyorum normal tema kurmak istiyorum joomlanın türkçe destek sitesinden indiriyorum temaları onlarda olmuyor beyaz cıkıyor :)

sanal

Tema demoları aslında, tema firmaları tarafından çeşitli eklentilerle ve kodlarla desteklenerek oluşturuşmuş görselliği ve işlevselliği zengin örnek sitelerdir.

Tabi temanın kendisi satın alındığı zaman zengin görselliği sağlayan ( çoğu ücretli ) eklentilerden yoksun olarak gelir.

Bu durumda da tema demo sayfasındaki görselliği ve işlevselliği yakalamak pek mümkün olmaz.

Çoğu zaman temayı satın alan joomla kullanıcısı bu durum karşısında hayal kırıklığı yaşamaktadır.