Kurulumdan sonra hata mesajı aldım yardım edin lütfen.

Başlatan dwlmors, 10 Mar 2015 10:03:03

« önceki - sonraki »

dwlmors

Fatal error: Class Helper not found in /home/u115061934/public_html/templates/magtheme/html/com_content/article/default.php on line 23

bu hatanın nedeni nedir acaba yardım ederseniz cok minnettar kalırım.

sanal

Merhaba

Hata tema kaynaklı, ücretli bir tema kullanıyorsunuz bu konuda temayı satın aldığınız firmadan yardım isteyebilirsiniz.

dwlmors

Tema paralı lakin ben internetten nulled olarak indirdim. Önce bu tema üzerinde yapabileceğim değişikliklerin tutup tutmayacağını deniyeceğim. eğerki istediğim şablonu yapabilirsem paralı sürümünü alacağım. Olmayacak şey için 60 70 $ vermek pekte mantıklı gelmiyor. Teşekkürler.

dwlmors

Sorunu çözdüm çok teşekkürler destek için. Tema ile verilen tüm eklenti ve modülleri kurunca otomatikman düzeliyor.

faber

Herkese Selamlar, Saygılar,

Joomla Purity III bir hafta önce Pleks kullanarak hosting hizmeti aldığım sadece hosting'ye yüklemiştim. Sayfanıın birinde bir arıza nedeniyle joomla'yı silip tekrar yüklemek istediğimde; install/index.php kabul ediyor ancak 2. sayfaya geldiğimde aşağıdaki hatayı veriyor:
Hata
Veritabanına bağlanılamadı. Bağlayıcının döndürdüğü numara: Access denied for user 'faber'@'localhost' (using password: YES)

Database ve user name gibi verileri doğru yazmama karşın ikinci sayfayı geçip kuruluma devam edemiyorum.
Bu konuda yardım edebilecek bir arkadaş var mı?
Şimdiden teşekkürler.
A.Bülent Melik
0537 8201234

sanal

Merhaba

Aldığınız kurulum hatasında veritabanı bilgilerinizde bir yanlışlık olduğu ve bağlantının sağlanamadığı belirtiliyor.
Veritabanı sunucusunda bir problem yoksa : veritabanı türü, veritabanı adı, veritabanı kullanıcısı adı veya veritabanı kullanıcı şifresinden herhangi birini yanlış giriyor olabilirsiniz.
Sorunun bunlardan birinden kaynaklanıyor olması büyük ihtimaldir.

Kolay gelsin.