Devamını oku gibi başka bir buton nasıl eklerim?

Başlatan coolblack, 13 Mayıs 2015 14:22:05

« önceki - sonraki »

coolblack

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. Amacım bir katalog sitesi yapmak. Anasayfada yayınladığım bir ürün için resimde de gördüğünüz gibi "Devamını Oku: OCN RO 103" şeklinde buton var. Fakat bunu tinymce editörünün devamını oku buton özelliğini bozmadan ve dil dosyasında düzenleme yapmadan "Ürün Detayları:OCN RO 103" şeklinde yapmak istiyorum. Yani makale yayınladığımda "devamını oku" butonu, ürün yayınladığımda "ürün detayları" butonu eklemek istiyorum. Ben editördeki "Devamını Oku" butonu gibi "Ürün Detayları" butonunu ekledim. Fakat anasayfaya baktığımda beyaz yatay çizgi olarak görünüyor. İlk resimin sağ tarafında işaretli alanda beyaz yatay çizgi görünüyor. Blog görünümünde ürünleri yayınladığım için blog_item.php sayfasında düzenlemeler yaptım css dosyasını düzenledim fakat sonuç yok. zaten blog_item.php dosyasında devamını oku kodlarını kopyalayıp ürün detayları şeklinde uyarladım ama hatalar aldım ve işin içinden çıkamadım.
[/size]
[/size]

sanal

Merhaba

Biz forumumuzda sadece joomla temel bilgi niteliğinde destek vermekteyiz. Sizin isteğiniz temel bilgi niteliğini hayli aşan bir istek. Bu nedenle sorunuza cevap veremiyoruz ve konuyu kilitlemek durumunda kalıyoruz.

İyi çalışmalar