K2 menü sayfaları hatası !!! Destek Lütfen

Başlatan cetinkan, 12 Eyl 2015 22:02:50

« önceki - sonraki »

cetinkan

Merhaba JoomlaDestek üye ve ziyaretçileri,
Şöyle bir sorunlar karşı karşıyayım, ilgilenirseniz benim gibi acemi bir webmaster a çok yardımınız dokunacaktır. Öncelikle kısa bir sorun öncesi bilgi vereyim. Joomla K2 bileşeni kullanmak için kurdum içeriklerimi yükledim ve menülerden bir K2 "kullanıcı blog sayfası" oluşturmak istedim. Sonrasında sayfada şöyle bir hata alıyorum:
Eğer sorunlar devam ederse, lütfen sitenin sistem yönetici ile iletişim kurunuz.. You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near  ) ORDER BY i.id DESC LIMIT 0, 10  at line 1 SQL=SELECT i.*, c.name as categoryname,c.id as categoryid, c.alias as categoryalias, c.params as categoryparams FROM rtyeni_k2_items as i RIGHT JOIN rtyeni_k2_categories AS c ON c.id = i.catid WHERE i.published = 1 AND i.access IN(1,1) AND i.trash = 0 AND c.published = 1 AND c.access IN(1,1) AND c.trash = 0 AND ( i.publish_up =  0000-00-00 00:00:00  OR i.publish_up <=  2015-09-12 21:48:14  ) AND ( i.publish_down =  0000-00-00 00:00:00  OR i.publish_down >=  2015-09-12 21:48:14  ) AND i.created_by=882 AND i.created_by_alias=   AND c.id IN() ORDER BY i.id DESC LIMIT 0, 10
Nedeni ne olabilir, bilgili arkadaşlardan destek bekliyorum. Hepinize kolay gelsin diyorum. H.akşamlar

sanal

Merhaba
Hosting firmanız veritabanı sunucusu olarak Mysql server yerine Mysql in kaynak kodlarından türetilmiş olan MariaDB server kullanıyor görülüyor.
Yanılmıyorsam K2 veritabanı tablo yapısı MariaDB server sürümü ile uyumsuzluk gösteriyor.